Microsoft Business Applications October Virtual Launch Event

Microsoft Business Applications October Virtual Launch Event je skoro tu a můžete se tam pořád přihlásit! Kdy to bude? Již tento týden… konkrétně 10. 10. 2019 od 17:00. O co se jedná? O událost, kde se z první ruky můžete dozvědět absolutně největší novinky, které budou přicházet. Kolik to stojí? Vůbec nic!

Na co se můžu těšit?

Dle programu se bude rozebírat, jak tvořit datovou kulturu ve vaší organizaci za pomocí sjednocené BI platformy, kde samozřejmě nechybí ani všudypřítomná umělá inteligence. Jak prozkoumávat možné datové provazby pomocí rozšířené umělé inteligence, a to bez jediné řádky kódu na vaší straně. Jak spravovat stále rostoucí objem dat a složitost díky mohutným výpočetním schopnostem, které Microsoft Azure a Power BI nabízí. Díky, kterým jsou na čele nejlepších selfservice nástrojů pro datovou analytiku. Čemuž přispívá i to, že má Power BI úžasnou integraci na nástroje z řady O365. Probírat se tedy bude, jak vytvořit globálně řízenou, škálovatelnou, bezpečnou a sjednocenou platformu BI, která vyhovuje potřebám samoobslužných i centralizovaných BI. Při oznámení této události se nám dostalo menšího závazku ze strany Microsoftu… Konkrétně, že: „Díky aktualizacím, statistikám a ukázkám přímo od odborníků lépe pochopíte, jak tyto nové technologie využít v rámci iniciativ vaší organizace v oblasti digitálních transformací…“

Kde se můžu na tu událost registrovat? ZDE!

Existuje něco jako Power BI Road mapa?

Ano existuje! Aktuálně se důležité výhledové body dají nalézt na této stránce. Nepřekvapí vás tedy žádná důležitá novinka a vše můžete dopředu očekávat.

Related Posts

Leave a comment

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.