Power BI Cheat Sheet

Cheat Sheet

Mít u sebe pomocníka při tvorbě reportů můžete mít nyní i vy! Stáhněte si cheatsheet v českém jazyce, který vám shrne ty nejpodstatnější informace.

Power BI se dá naučit různě… Můžete zajít na školení, číst knížky, blogy, nebo třeba sledovat videa. To, co se ale vyplatí jak do začátků, tak abyste nezapomněli je udělat si výpisky. Ano… čtete správně. Mluvím o stejných výpiskách jako jste si dělávali na škole. Proč se to hodí? Protože pak máte kam nahlédnout, když si nejste jistí! Buďto si můžete výpisky udělat sami nebo použít od někoho jiného. V rámci #jaknapowerbi jsem připravil něco co označuji za cheatsheet.

Tento cheatsheet je právě takovou formou výpisků kam se můžete podívat, když potřebujete rychlou odpověď. Dalo by se to připodobnit ještě lépe k taháku s tím nejdůležitějším, co je třeba znát.

V tuto chvíli má tento cheatsheet dvě stránky (odkazy vedou na verzi v českém jazyce):

… a další stránky jsou již na cestě!

Krom české verze existují ještě další jazykové mutace. Konkrétně se jedná o španělskou, francouzskou, anglickou a brazilsko-portugalskou verzi. Celkový soubor všech verzí tohoto taháků umístil na svůj web můj dobrý přítel Christopher Wagner. Odkaz na jeho web spolu se zbylými jazykovými mutacemi cheatsheetu je ZDE.

Related Posts

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.